EuroCraft
Ana Sayfa | Site Haritası | Görüş ve Önerileriniz
eurocraft
Kurumsal
ANA SAYFA > KURUMSAL > BİZ KİMİZ?

OTO SESLİ Samsun'da yedek parça satış ve oto bakım servisi şeklinde Ford Ticari Araçlar, Volkswagen Volt, Mercedes Sprinter araçlarının yedek parça satış alanlarında hizmet vermektedir.1998 yılında limited şirketi olarak ailemizin büyüğü ve babamız Yunus SESLİ tarafından kurulmuştur.2006 senesinde Samsun İlkadım sanayi sitesindeki 1000 m2 alanındaki yeni yerine geçmiş ve buradan ticari faaliyetlerine devam etmektedir.


Misyon, son teknolojileri kullanarak ilerici yedek parça ürünlerinin çözümlerini yaratmak ve bunları müşterilerimizin hizmetine sunmaktır. Bu şekilde müşterilerimizin hedefine ulaşmada olabildiğince yararlanmalarını ve iş modellerini en verimli şekilde kullanmasını sağlamaktır.


Vizyon, Oto yedek parça sektöründe, katma değerli çözümler sunan, teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlayan, değişimi yönlendiren, kullanıcı ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutan, müşterileri için tercih sebebi olan, alanında tartışmasız lider konumda olan bir değer yaratarak her geçen gün büyümektir.
Oto Sesli, 'Kaliteye Kefiliz' Sunduğumuz her ürün ve hizmet bizim ayrılmaz bir parçamız, tüm müşterilerimiz ortağımızdır. Ortaklarımızın hedeflerine ulaşabilmeleri için Bilgi ve İletişim desteğini sorumluluk, saygınlık ve toplam kalite anlayışı içinde sunmaya tüm çalışanlarımızla kefiliz.


Oto Sesli, 10 yıllık tecrübeye sahip olup, 'toplam çözüm' felsefesinin ilk örnekleri olan bu yaklaşım sayesinde kazandığı birikim ve deneyim ile günümüze ulaşan bir firmadır. Samsun dışında da, satış sonrası hizmetleri vermektedir.


+90 362 266 59 73
NOT BIRAKIN
size ulaşalım
E-BÜLTEN
eurocraft' dan haberdar olun